PIKOD & OKW w Tczewie 20.08.2022

Za nami już piąty wyjazd w ramach #ObywatelskaKontrolaWyborów oraz #PIKOD.
W sobotę 20 sierpnia 2022 odwiedziliśmy Tczew. Nasz zakodowany namiot rozstawiliśmy w jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w soboty – Targowisku Manhattan. Dołączyli do nas przedstawiciele prodemokratycznych partii: #PSL Paweł Cywiński i #NowaLewica Iwona Ochocka – działalność publiczna #JerzyŚnieg oraz posłanka Lewicy #BeataMaciejewska, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie i dostarczone egzemplarze Konstytucji.
Tradycyjnie rozdawaliśmy przechodniom #Konstytucję oraz ulotki dotyczące #OKW. Zachęcaliśmy do rejestracji na obserwatora wyborczego na stronie: www.okw.info.pl . Przeprowadziliśmy wiele rozmów z mieszkańcami o ich problemach, przede wszystkim finansowych, o stale rosnących cenach żywności. Wielu mieszkańców skorzystało z „wolnego mikrofonu” i wyraziło głośno swoje opinie o bolączkach dnia codziennego. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się nasze stoisko, gdzie można było własnoręcznie pomalować koszulkę lub ekotorbę w prodemokratyczne i proekologiczne hasła.
——————-
🟠Dołącz do Obywatelskiej Kontroli Wyborów. Jako aktywni obywatele weryfikujemy sposób przeprowadzenia i wyniki wyborów niezależnie od oficjalnego, państwowego systemu wyborczego.
➡Zarejestruj się na okw.info.pl/rejestracja
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Posted in Relacje and tagged , , , , , , , , .