OKW w Ustce 15 sierpnia

 

AKTYWNIE W TEREN!

Tym razem w wolną środę 15-08-2018r namiot KOD+OKW w Ustce od godz.10-15.

Nadszedł czas, by ruszyć z naszym projektem w miejsca, gdzie nie byliśmy, gdzie ludzie na nas czekają.Jednak bez Waszego aktywnego udziału to się nie uda.

Mamy jeden główny cel - bez środków finansowych, mediów, sponsorów, zupełnie oddolnie i poświęcając własny czas - zadbać o wynik nadchodzących wyborów samorządowych, tak w kampanii wyborczej, jak i podczas samego aktu głosowania i liczenia głosów. Działamy od 2 połowy sierpnia 2017 roku i pora na ciężką pracę u podstaw w terenie.
Dlatego proszę wszystkich członków OW i sympatyków KOD o przybycie w wolną środę 15 sierpnia 2018r na plac z fontanną w Ustce tj. róg ul.Wojska Polskiego a ul.Czerwonych Kosynierów (jak pokazano na mapce Ustki).
Do wyborów pozostało 3-y miesiące.

OD WAS ZALEŻY JAK ONE BĘDĄ WYGLĄDAŁY - zbieramy podpisy na listach OKW, rozdajemy "bibułęKOD" i deklaracjeKOD,  przypinki KonsTYtucJa.

Zapraszamy mieszkańców Ustki i turystów!

Jak dojechać do Ustki z Gdańska?
- samochodem osobowym ok.150km - 2h15 
- PKP z Gdańska Gł. 6:27 do Słupska 9:33 - TLK (3h06) - koszt 29,90zł a następnie za 7zł z przystanku obok dworca w Słupsku tj. ul.Wojska Polskiego do Ustki jeżdżą różne linie np.NORD, RAMZES itp. w ciągu 20min.

Posted in Wydarzenia and tagged , , , .