Najnowsze newsy

Kochani!

Jako że KOD jest oficjalnie członkiem Koalicji Referendalnej na Pomorzu, prosimy was o udział w akcji informacyjnej na temat Strajku Rodziców, którego kolejna odsłona odbędzie się 10 maja. Tym razem hasłem strajku jest: Żądamy referendum!

Zebraliśmy 910 tysięcy podpisów pod wnioskiem o referendum. Nie pozwólmy, żeby nasz wysiłek podszedł na marne. Co najmniej milion osób jest wściekłych, znajdźmy sposób, żeby było nas widać.

1. Potrzebne ręce do rozdawania ulotek strajkowych pod szkołami, na przystankach – gdzie się da. Ulotki są do pobrania na stronie strajku rodziców, adres poniżej, albo do odebrania od Ilona Kulikowska lub Anita GL. Bardzo prosimy o pomoc!

2. KOD Małopolska organizuje ogólnopolską akcję wieszania tekturowych tabliczek z informacją o strajku na furtkach i drzwiach szkół; zdjęcia z akcji zostaną umieszczone w jednym miejscu. Ważna jest synchronizacja akcji – dlatego proszę do niedzieli o kontakt osoby, które podjęłyby się otabliczkowania jakiegoś konkretnego rejonu, a nawet pojedynczej szkoły. Można się w tej sprawie kontaktować ze mną lub z Marcin Andrószowski albo Maja Augustynek.

Materiały:
http://strajk-rodzicow.pl/materialy/

Posted in Uncategorized.