Idę na Wybory ! Gdańsk 15.08.2018

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu „Idę na wybory”, które odbędzie się 15 sierpnia w godzinach 15:00 – 20:00 przy Fontannie Neptuna w Gdańsku

O godzinie 19:00 planowane jest spektakularne zakończenie wydarzenia, które koniecznie trzeba zobaczyć!  Czegoś takiego jeszcze nie robiliśmy! Uczestniczcie w tym, razem z nami.

Jesienią wybory samorządowe. Musimy się do nich dobrze przygotować, ale też, namawiać wszystkich Polaków na wzięcie w nich udziału. Korzystając z okazji okresu letniego, zaplanowaliśmy stanąć, z naszym namiotem, obok Fontanny Neptuna. Chcemy rozmawiać nie tylko z Gdańszczankami i Gdańszczanami, ale też z turystami z różnych rejonów Polski i nakłaniać ich, do czynnego udziału w wyborach. Musimy przekonać ludzi, że głos każdego jest ważny i nawet pojedynczy, może mieć wpływ na wynik.

Data wydarzenia jest szczególna dla historii Gdańska. Sierpień 1980 odcisnął największe piętno na historii PRL. Strajki, które rozpoczęły się w Gdańsku 14 sierpnia, zakończyły się podpisaniem porozumień sierpniowych.

Gdańsk jest Miastem Wolności i zawsze będzie to akcentował. Tym wydarzeniem chcemy to dalej podkreślać.
Zapraszamy!

Posted in Wydarzenia and tagged , , , , .